Державіаслужба удосконалює процедури нагляду за експлуатантами

Експерти Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) розпочали роботу в рамках проєкту технічної допомоги EUR/NAT ʺЗміцнення системи нагляду за безпекою польотів в Україніʺ

Проєкт спрямований на проведення практичних навчань для українських державних інспекторів. Об этом сообщает blogseizvestia.in.ua со ссылкой на СМИ.


Протягом двох місяців роботи з Державіаслужбою проект має на меті удосконалити впровадження технічних рекомендацій, процедур та чек-листів, що використовуються для сертифікації, видачі свідоцтв та нагляду за організаціями, які здійснюють авіаційну діяльність в Україні.


Ця підтримка з боку програми ICAO ʺЖодна країна не залишиться без увагиʺ є вагомим фактором для розвитку компетенцій та потенціалу Державіаслужби у галузі льотної експлуатації, сертифікації персоналу та льотної придатності повітряних суден, особливо в рамках імплементації стандартів Євросоюзу.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/derzhaviasluzhba_udoskonalyuie_protsedury_naglyadu_za_ekspluatantamy_327799.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя