У Раді пропонують кримінальну відповідальність тим, хто не визнає Крим українським

У Раді пропонують кримінальну відповідальність тим, хто не визнає Крим українським Фото: president.gov.ua

Проектом пропонують зміни до статті 110 Кримінального кодексу України, деться у "Громадське". Об этом сообщает 47kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Проєктом пропонується уточнити формулювання статті 110 Кримінального кодексу України, доповнивши склад злочину формулюванням «умисне невизнання належності Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей до території України", — зазначив Парубій в пояснювальній записці до закону.

Зазначимо, що 21 липня відбудуться дострокові вибори парламенту. Фактично, останній день, коли Рада 8 скликання може ухвалити закони — 11 липня.

Напередодні Верховна Рада підтримала законопроект №9438 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права. Проект закону передбачає довічне ув’язнення за військові злочини й акти агресії.

Читате також: Суд звільнив з-під варти "екс-міністра охорони здоров’я" Криму


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/u_radi_proponuyut_kryminalnu_vidpovidalnist_tym_hto_ne_vyznaie_krym_ukrainskym_296402.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя