До якої ікони моляться 9 липня за здоров’я дітейТакож 9 липня — день Тихвинської ікони Божої Матері. За переказами, Тихвинська ікона Божої Матері була написана апостолом і євангелістом Лукою. Об этом сообщает ua-ekonomist.in.ua со ссылкой на СМИ.


У V столітті з Єрусалима вона була перенесена в Константинополь. За 70 років до взяття міста турками, в 1383, ікона з Візантії чудесним чином зникла і з’явилася над Ладозьким озером.До ікони Тихвинської Божої Матері моляться за здоров’я маленьких дітей.


Цей день в старовину називали суничником, оскільки дозрівала суниця, і дівчата вирушали в ліс на її збір. Одночасно бджоли починали дуже активно мед збирати.


Під час збору врожаю суниці також брали листя цієї рослини і готували на їх основі різні засоби.Народні прикмети на 9 липня


Сонячний день на Давида – хороша погода протримається аж до осені


Спекотна погода – буде ще близько 40 спекотних днів з посухою і без опадів. Вже потім почнуться осінні дні, настане похолоданняЗасуха 9 липня – до самої осені грибів не буде


При поливі розсада повністю вбирає в себе воду – скоро настане посуха. Якщо ж, навпаки, вода 9 липня залишається на поверхні ґрунту, то чекай дощів найближчим часом.


До речі, мінімальна температура 9 липня у Рівному за останні 100 років була у 1985 році - 7.5°. Максимальна - 32.4°, у 1953 році.
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/9_238182.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя